Menu

Witam Cię.

Jeżeli tu jesteś, to interesuje Cię znalezienie kogoś, kto stworzy tekst na odpowiednim poziomie, w odpowiednim terminie i będzie to oryginalna kompozycja z zachowaniem wymogów, jakie są konieczne przy pisaniu prac naukowych.

Oferuję:

  1. Napisanie pracy magisterskiej wymaga planu; często jest on narzucony przez promotora – i w sumie dobrze, bo w takim przypadku plan ów nie będzie kwestionowany. Mogę go ułożyć samemu, a w przypadku niewielkich zmian ze strony prowadzącego pracę, i tak zasługa zostanie przypisana Tobie.
  2. W pracy badawczej – czyli w każdej pracy magisterskiej i w niektórych pracach licencjackich – konieczne jest sformułowanie tez, które następnie muszą być albo potwierdzone, albo obalone. Wymaga to precyzyjnego myślenia, a nie sklejki z innych prac; tezy muszą być ułożone pod część badawczą i najlepiej, aby nie były banalne.
  3. Próbkę tekstu, dzięki której można ocenić styl i podejście do tematu. Jeżeli uznasz, że nie o oto chodziło, nie płacisz. Próbka jest oczywiście częścią i początkiem pracy.
  4. Czasami, co zasadniczo jest sprzeczne z metodyką pisania prac, promotor żąda napisania wstępu na samym początku – w takim przypadku trzeba umieć przewidzieć, co będzie zawierała praca; w tej materii również mogę pomóc.
  5. Z pewnością chcesz zachować dyskrecję. Jestem przedsiębiorcą, wystawiam faktury (jeżeli klient tego oczekuje) i również zależy mi na dobrej opinii. Należę do osób planujących swoją przyszłość i interesują mnie dobre relacje ze zleceniodawcami, bo oprócz wynagrodzenia kapitałem jest dla mnie zdobywanie klientów poprzez polecenia.
  6. Praca jest pisana od podstaw. To może brzmi jak truizm, ale wierz mi: na porządku dziennym jest kompilowanie „wzorów” prac i „tworzenie” z nich produktu.
  7. Interpretacja części praktycznej wymaga umiejętności matematycznych, badania korelacji odpowiedzi na różne pytania, tworzenia statystyk – co zapewniam na najwyższym poziomie.
  8. Zlecenie jest realizowane bez pośredników – co ma zasadnicze znaczenie w kwestii ceny.


Najważniejszym aspektem pisania jakiegokolwiek tekstu jest sama umiejętność pisania: używanie barwnego języka, jego bogactwo. Przy pisaniu prac magisterskich i licencjackich ważna jest oczywiście strona merytoryczna i znajomość zasad. Dlatego oferuję Ci:

doświadczenie w pisaniu najróżniejszych form: prozy, esejów, felietonów, artykułów, prac naukowych, tekstów motywacyjnych, poradników. To doświadczenie i umiejętności wprzędę w napisanie twojej pracy.

Pozdrawiam

Współpraca

Oferuję współpracę dotyczącą nie tylko pisania prac magisterskich i licencjackich, ale także prozy, felietonów i artykułów. 

Posiadam doświadczenie w pisaniu zarówno krótszych form literackich, opowiadań, jak i dłuższych: napisałem trzy wydane powieści jako ghostwriter. 


Warunki płatności możemy dostosować do wymogów: czy ma to być praca - jak to mówią - "żeby gładko przeszła", czy też tekst wyższej jakości. 


 Co ważne: płacisz "z dołu" - więc nie ryzykujesz...rozliczamy się za daną partię napisanego i zatwierdzonego tekstu.


Zlecając mi pracę, czy inny tekst, masz możliwość wglądu w międzyczasie w to, co dotychczas zostało napisane. 

Co istotne: praca magisterska czy praca licencjacka może być napisana oryginalnym językiem; nie musi być nudna i "posklejana" z gotowych fragmentów. 

Możemy porozumieć się w takich kwestiach, jak: bibliografia i przypisy, formy rysunków i tabel, zdjęć, grafik - dostosowuję się do klienta. 

Doradzam, jak wyjść obronną rękę z pewnych sytuacji, jak wytłumaczyć konkluzje zawarte w zakończeniu, uzasadnić tezy. 

Oferuję również stworzenie prezentacji w programie PowerPoint. 

Kwestia poprawek zazwyczaj budzi duże wątpliwości, gdyż nie wiadomo: co jest poprawką, a co dodatkowo napisanym fragmentem; wyjaśniam: wszelkie błędy merytoryczne poprawiam za darmo, podobnie niefortunne sformułowania i zakwestionowane wnioski. Jeżeli prowadzący zażyczy sobie dodatkowego podrozdziału czy rozdziału pracy - to jest to już "dodatkowy tekst". 

Moja propozycja współpracy dotyczy takich form, jak: esej i opowiadanie, co sprawia mi szczególną przyjemność. W przypadku takich zleceń rozliczenie następuje nie "od strony", a za całość. Choć zaznaczam, że zawsze można się porozumieć. 

Współpracując ze mną masz kontakt z twórcą, a nie z pośrednikiem, jakich jest wielu na wszelakiej maści stronach ogłoszeniowych. Myślę, że to ma kluczowe znaczenie, bo twórca odpowiada za tekst; i jeżeli przyjmuje zlecenie, oznacza to, że nie wykręca się od efektu i nie rezygnuje w przypadku przeszkód na zasadzie "zwracam pieniądze, proszę poszukać kogoś innego". 

Na żądanie wystawiam fakturę VAT lub rachunek. 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza